Корзина
ЛЕГКАЯ ПОМОЩЬ С САПДОСКАМИ И КАЯКАМИ В ВАЙБЕР!
+380 (96) 192-00-90
Сапборды и каяки, генераторы и аккумуляторы
Корзина

Отзывы о компании Интернет-магазин funshop

  • юлия м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Покупатель
    Отлично

    Все сподобалось, провели консультацію, все розповіли. Дякую за оперативність. Все сподобалось

  • Валерій Ш.
    Отлично
  • Юрій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Игорь М.
    Отлично
  • В'ячеслав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Сергей Г.
    Отлично

    Вітаю! Хочу поділитися першими враженнями від використання каяка Aqua marina Steam 410.. Збирається він зрозуміло і без інструкції, що вже говорить про його зручність. Клапана добре продумані: можна відкривати або не відкривати , не боячись затоплення, хоча вода може потрапити , так продумано. зайва вода не зайде.
    Переносити каяк самостійно важко, особливо якщо берег не ідеальний. Тому рекомендую збирати його та накачувати безпосередньо біля води. Кіль обов’язковий, щоб уникнути мотиляння каяка по сторонам. Одним веслом можна досягти доброї швидкості, що є плюсом.
    Дизайн каяка зовні дуже гарний, сидіння комфортні. Можливо, згодом доведеться подумати про додаткове пом’якшення для спини та задньої частини тіла. Багажні відсіки трохи вузькі, але це компенсується легкістю каяка.
    Єдиний недолік – це положення ніг заднього гребця, які мають бути зігнуті, що не регулюється ременями. Проте, це можна вирішити додатковими пасками та зміщенням переднього гребця вперед. Підніжки не грають особливої ролі, тому можна гребти однаково ефективно і без них.
    Складати каяк трохи довше, ніж збирати, але це можна вирішити штучною замшею для автомобілів, щоб витирати воду. Я раніше плавав на менш зручному каркасному таймені, і цей каяк значно кращий. Він забезпечує комфорт та зручність на воді, що робить кожну поїздку приємною та незабутньою.
    Сподіваюся, що цей відгук буде корисним!

  • Юрій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Елена Л.
    Отлично

    Все так швидко!!! Дякую

  • Леонид П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично